Jurriën Timber

Arsenal FC

Quinten Timber

Feyenoord

Pascal Struijk

Leeds United

Kees Smit

AZ Alkmaar

Lassina Traoré

Shakhtar Donetsk

Lasse Schöne

NEC

Quilindschy Hartman

Feyenoord

Branco van den Boomen

AFC Ajax

Max Wöber

Borussia Mönchengladbach

Olivier Deman

Werder Bremen

OVER ONS

Of het nu gaat om het begeleiden van spelers, het adviseren van clubs, het afsluiten van sponsordeals of het aangaan van internationale partnerships en projecten, onze kracht ligt in het vermogen om verschillende kwaliteiten in de wereld van het voetbal te herkennen, onderscheiden en bij elkaar te brengen. Wij richten ons op Topkwaliteit.

Forza Sports Group heeft door haar sterk en hoogwaardig netwerk van clubs, agenten, scouts, advocaten en andere essentiële personen en organisaties een zeer invloedrijke rol in het mondiale voetbal. Toegang tot dit exclusieve netwerk is onderdeel van de dienstverlening van Forza Sports Group.

Diensten

Nieuws

Track Record

Partners

Clubs

Nationaal/Internationaal

Forza Sports Group heeft een groot netwerk opgebouwd door de jaren heen. Zie hier enkele voorbeelden.

Educatie

De rechten van de voetbalspeler

Of het nu gaat om het begeleiden van spelers, het adviseren van clubs, het afsluiten van sponsordeals of het aangaan van internationale partnerships en projecten, onze kracht ligt in het vermogen om verschillende kwaliteiten in de wereld van het voetbal te herkennen, onderscheiden en bij elkaar te brengen. Wij richten ons op Topkwaliteit.

Team

Drs. Revien Kanhai

Directeur
Geregistreerd intermediair

rkanhai@forzasportsgroup.com
+31(0)628845777

Daan Kramp

Directeur
Geregistreerd intermediair

dkramp@forzasportsgroup.com

Tim Vrouwe

Directeur
Geregistreerd intermediair

tvrouwe@forzasportsgroup.com
+31(0)614994044

Robbin van der Gun

Directeur
Geregistreerd intermediair

rvandergun@forzasportsgroup.com
+31(0)622974627

Christopher Coffie

Partner
Geregistreerd intermediair

ccoffie@forzasportsgroup.com

Tom van Hyfte

Agent
Player consultant België

tvanhyfte@forzasportsgroup.com

Juul Heldens

Agent
Player consultant

jheldens@forzasportsgroup.com

Pearl van het Hooft

Finance en operations
manager
pvanhethooft@forzasportsgroup.com
+31(0)620983512

Jesse van Gompel

Agent
Player consultant

jvangompel@forzasportsgroup.com

Rick Timmermans

Agent
Player consultant

rtimmermans@forzasportsgroup.com

Martijn Monteyne

Agent
Player consultant België

mmonteyne@forzasportsgroup.com

Lennert de Smul

Agent
Player consultant België

Robbert Jan Drost

Office manager en operations
assistent
rdrost@forzasportsgroup.com
+31(0)631491159

Wytse Ligtvoet

Transfer Manager

wligtvoet@forzasportsgroup.com